artwork

HSBC yeni kampanyasında açık olmayı vurguluyor

5 sene önce

0

HSBC yeni kampanyasında başarılı ve gelişen şirketlerin nasıl bir tutum içinde olduğunu öne çıkarıyor.

hsbc yeni kampanyasında-campaigntrGrey Londra, İngiltere’deki işletmeleri destekleyen HSBC İngiltere için bir kampanya yarattı. 60 saniyelik “Mind Your Business” adlı reklam filminde komedyen Richard Ayoade yer alıyor.

Filmde Ayoade, insanları harekete teşvik eden monolog cümleler kuruyor. Önce parkta bir bankta iş hayatıyla ilgili bir gazete okurken görüntüleniyor, yanındaki köpeğe işini önemsemesini söylüyor. Daha sonra İngiltere’nin farklı yerlerine seyahat ediyor ve yeni fikirlere, yeni yerler ve pazarlara açık olan işletmelerin gelişeceğine dikkat çekiyor. En son White Cliffs of Dover’e geliyor ve açık olmanın işletmenin lehine olacağını söylüyor.

“Reklam, markamızın vaadini yansıtıyor ‘birlikte büyüyoruz’ ve verilen mesaj da basit: belirsizlik yaşanan bu dönemlerde işletmelerin büyümesi ve başarılı olması için açık ve bağlantıda olmak gerekir.” diyor Kampanya Başkanı Sarah Mayall.

Grey Yaratıcı Yönetmen Yardımcısı Nick Rowland: “Engellerin yükseldiği bir dünyada, bir marka için İngiltere’deki açık ve dışa dönük bir tutum benimseyen işletmelerin gücünü kutlaması için mükemmel zamanlama.” diye ekledi.

Bu kampanya İngiltere’de TV, basılı, açık hava, dijital ve sosyal mecralarda mevcut ve JWT Londra tarafından üretilen önceki iki işi takip eden üçüncü film.

Künye

Müşteri: HSBC

Ajans: Grey Londra

Medya Ajansı: PHD

Prodüksiyon şirketi: Darling Films

Senin için
Tümünü göster
Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...

Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...