Site icon Campaign Türkiye

HSBC yarış ruhunu havaalanlarına taşıyor

Wunderman Thompson imzası taşıyan kampanya, Formula 1 izleyicilerine HSBC‘nin küresel varlığını hatırlatacak. Markanın, 2023’te yarışların gerçekleşeceği 23 hafta sonunun her biri için hazırladığı kısa filmlerde Channel 4’un Formula 1 kapsamındaki yeni sponsorluğunu tanıtıyor.

Omnicom Media Group’un dahil olduğu sponsorluk anlaşması kasım ayına dek sürecek. Bu hafta sonu Bahreyn’de gerçekleşen sezonun ilk yarışı kapsamında kampanyaya da start verildi.

Her tanıtımda dış ses, izleyicilerin karuseldeki bagajları Formula 1 otomobilleri gibi görmesine yardımcı oluyor. Hayranların ilgisini daha fazla çekmek için Channel 4 yorumcusu Alex Jacques ve eski yarış pilotu David Coulthard da tanıtımlarda yer alacak.

Wunderman Thompson İngiltere Yaratıcı Yönetmeni Mike Watson şunları söyledi: “Birleşik Krallık bankasının, Channel 4’un F1 yayını için sponsorluğunu desteklemek amacıyla yarışların yüksek oktanlı enerjisini, havaalanlarındaki bagaj alım karuselinin rahat ortamına taşıdık.”

HSBC UK Pazarlama Direktörü Becky Moffatt ise: “Bu sponsorluk, Birleşik Krallık’taki müşterilerimize fırsatlar yaratmak için küresel bağlantılarımızı kullanan bir kuruluş olarak amacımıza mükemmel bir şekilde uyuyor. F1’in heyecan verici sezonunu Channel 4’da izlerken hayata tutunacağız.” dedi.
Künye
Prodüksiyon: Merman
Yönetmen: Guy Manwarin
Yapımcı: Jess Ensor
Çizgi Üstü Medya: PHD

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version