House of Disney+’ta nasıl içerikler olacak?

Disney+, Leo Burnett imzalı kampanyasıyla ‘House of Disney+’ yayın platformunda izlenebilecek içerikleri sergiliyor.

Disney+ şubat ayında yayın platformuna çıkacak bir dizi içerik öncesinde EMEA çapında bir kampanya oluşturmak için Leo Burnett ile çalıştı.

Reklam, izleyicileri beklenmedik kişilerin yaşadığı bir apartmanda tura çıkararak izlenebilecek film ve TV dizilerini öne çıkarıyor.

“House of Disney+”taki her daire, belirli bir film veya programın temasını taşıyor; Toy Story karakterlerinin görünüşte kendilerine ait bir yaşamları olduğu yatak odası, The Walking Dead tarafından ele geçirilen bir zombi evi gibi…

Canlı aksiyon ve CGI (bilgisayarda üretilmiş görüntü) karışımıyla altı odayı ördükten sonra, reklam şöyle sona eriyor: “Beklediğiniz hikayeler + beklemeyeceğiniz hikayeler”.

“House of Disney+”, TV, sinema ve sosyal mecralarda yayınlanıyor.

The Walt Disney Company Disney+ EMEA Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Usama Al-Qassab: “Disney zamansız hikaye anlatımı ile eş anlamlıdır ve bu kampanyayla izleyicilerin, Disney+’ın çok çeşitli ikonik içeriklere ev sahipliği yaptığını anlamalarını istiyoruz. Abonelerimiz, Disney+’ta istedikleri hemen hemen her şeyi bulabilir hatta bazıları bulduklarına şaşırabilir.” dedi.

Publicis Groupe UK CCO’su Mooge, yayın hizmetinin büyümesi ve “beklenenin ötesinde” içerikle nasıl hızla tanınır hale geldiği hakkında yorum yaptı: “Disney, hikaye anlatımı ve prodüksiyon anlamında çıtayı belirleme konusunda neredeyse 100 yıllık zengin bir mirasa sahip. Dolayısıyla bu tanıdık ama şaşırtıcı “House of Disney+”ı hayata geçirmek için aynı özeni ve beceriyi gösterdik.”

Künye

Yönetmen: Ian Pons Jewell

Yaratıcı Ajans: Leo Burnett:

Yaratıcı Ekip: Ben Mooge, Drew Davies ve Angus Crombie

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.