HONOR’dan Lösev Anneleri’ne destek

HONOR#LösevAnneleri’ni destekliyor; bu Anneler Günü’nde fotoğraflar, HONOR ile #LösevAnneleri için paylaşılıyor.

HONOR bu Anneler Gününde Lösemili Çocuklar Vakfı ile yaptığı iş birliğiyle, LÖSEV anneleri için özel bir kampanya başlattı. #LösevAnneleri etiketi altında başlatılan kampanya kapsamında, kullanıcılardan anneleriyle birlikte çektikleri fotoğrafları paylaşmaları isteniyor. Kampanyada ayrıca, lösemili çocukların annelerinin özel atölyelerde ürettiği ürünler de öne çıkarılıyor.

Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) kurduğu atölyelerde lösemili çocukların anneleri, ürettikleri el emeği ürünleri satarak tedavi gören çocuklara yardım kaynağı oluşturuyor. LÖSEV annelerinin ürettiği birbirinden güzel hediyelik eşyalar satılarak, hem aile bütçesine hem lösemi hastası çocukların tedavisine katkı sağlanıyor. Kadın dayanışmasıyla üretim yapan atölyelerde her bütçeye uygun hediyeler yer alıyor. HONOR’un kampanyası ile belirlenecek 5 kişinin annesi adına Lösev Anneleri’ne destek olunacak.

Lösev, Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü için Ankara Güvenpark’da halka çocukların kansere yakalanma sebeplerini ve onlara ne tür dilekleri olduğunu sordu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.