Honda “daha büyük şeylerin gücüne” inanıyor

Honda, COVID-19 krizine yeni bir kampanyayla katılıyor. Uzun zamandır reklam teması “Düşlerin Gücü” olan marka bunu “Daha Büyük Bir Şeylerin Gücü” olarak güncelledi.

Koronavirüs hastalığı, korku ve karantinası sırasında, Honda, RPA Los Angeles ajansıyla birlikte “Daha Büyük Bir Şey”, sloganıyla şu anda önemli olanın “komşularımızı destekleme ve birlikte çalışma gücü” olduğunu söylüyor.

Kaliforniya, Torrance’da bulunan Amerikan Honda Motor Company, otomobili Acura için yeni çalışmalar başlatarak MullenLowe, NCAA basketbol finallerine uygun dijital reklamlar yaratmıştı. Şimdi bu kampayanın yerine, yalnızca temel seyahatler için araçların kullanılmasını öneren bir sosyal kampanya olan #LessDriveMorePark getirildi.

Bunun yanında Honda’nın kurumsal girişimlerinden bazıları; sağlık hizmeti sağlayıcıları için şirketin fabrikalarından kişisel koruyucu ekipmanların alınması ve yüz kalkanları yapmak için şirket 3-D yazıcılarının kullanılmasıdır.

Honda ayrıca Kuzey Amerika’daki gıda bankalarına yönelik topluluklara 1 milyon dolar bağış vaadinde bulundu. Diğer otomobil üreticileri gibi Honda da sahiplerine, kolaylık oluşturabilmek için ödemeleri ve indirimleri erteleme yolları sunuyor.

30 saniyelik “Daha Büyük Bir Şeylerin Gücü” kampanyası, AMC, BBC, Bravo, CNBC, Fox Business News ve TBS üzerinden yayın yapıyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.