Hodor tek bir kelime ile kriptoların gizemini açıklıyor

Finans dünyası, kripto para birimleri ve çevrimiçi sosyal ticaret konuları biraz kafa karıştırıcı konular. Deyim yerindeyse tam bir Game of Thrones karmaşası. Ama bu dizinin içinde kinetik bir karakter olan Hodor, bölümler boyunca Bran’i sırtında taşırken sadece tek bir kelime kullandı; Hodl. Ve şimdi de Hodor tek bir kelimeyle kriptoların gizemini açıklıyor.

eToro‘nun en son küresel kampanyasına göre, Hodl kelimesi birçok meme’e malzeme oldu ve biraz da suistimal edildi. Hodl, Game of Thrones severler için “hold-the-door”un bir kısaltması haline geldi ve Hodor’un tek kelime dağarcığından kaynaklanan bir kısaltma oldu.

Bu kelime kripto para birimi taraftarları ve finansta bildiğimiz diğer insanlar için, başka bir şey anlamına geliyor; elinizdeki dijital parayı satmak yerine cryptocurrency olarak tutma eylemi.

Bu yüzden insanları finans dünyası, cryptocurrency ve online sosyal ticaretle tanıştırmak amacıyla BBR Saatchi & Saatchi ve eToro, dünyanın en ikonik gösterilerinden bir karakterle ikonik bir reklam kampanyası başlattı.

Künye

Reklamveren eToro
Ajans BBR Saatchi & Saatchi
CCO Idan Regev
Kreatif Direktör Naor Itzhak
Metin Yazarı Omri Tzidon
Art Direktör Shani Sofer, Anahi Raveh
Yönetmen Rani Carmeli
CEO Ben Muskal
COO Dorit Gvili

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.