H&M’in yeni Noel reklamında masal diyarına gidiyoruz

H&M’in yeni Noel reklamında, Nicki Minaj ve Jesse Williams Noel Baba’nın kötü kalpli kardeşinin peşine düşen bir genç kızın ilham verici hikayesini kızlarına anlatan anne ile babayı canlandırıyor.

H&M’in yeni Noel reklamında Nicki Minaj bir orman perisini canlandırıyor.

H&M ve yönetmen Johan Renck’in elinden çıkan bu oldukça havalı üç dakikalık reklam filminde ünlü isminlerin yanında markanın birbirinden stil kıyafetlerini görebilirsiniz. İsveç ajansı Forsman & Bodenfors tarafından yaratılan filmde Jesse Williams ve Nicki Minaj, ilk önce kızlarını uyutmaya çalışan anne ve baba olarak kaşımıza çıkıyor. Babayı canlandıran Jesse Williams, kızın odasına giderek ona paralel evrene kimyasal deney yaparak delik açan bir kızın hikayesini anlatıyor. Bu evrende Noel Baba’nın kötü kalpli kardeşi çocukların hediyelerini çalıyor. Bunu doğru bulmayan kahramanımız da onun peşine düşerek maceradan maceraya atlıyor. Genç kız bu paralel evrende bilge ve gizemli bir periyi canlandıran Nicki Minaj ve dünyanın en hızlı perisini olan Jesse Williams ile karşılaşıyor ama ikisi de ona yardım edemiyor. Sonunda da genç kız yalnızca kendi gücüne güvenerek kötü kalpli kahramanı bulabileceğini anlıyor.

Künye
Reklamveren H&M
Ajans Forsman & Bodenfors
Yaratıcı Ekip Karin Frisell, Anna Qvennerstedt, Johan Holmström
Sosyal Medya Metin Yazarları Lycke Ramel, Agnes Uggla
Yapım Şirketi Rockson
Yönetmen Johan Renck

Geçtiğimiz sene Wes Anderson, H&M’in Noel kampanyası için film tadında bir reklam filmine imza atmıştı; hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.