Hilton’un İstanbul Bölge Otelleri’nde görev değişikliği

Hilton Worldwide’ın İstanbul Bölge Otelleri’nde atamalar yapıldı. Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Müdürü Asistanı ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü Derya Tıkansak, Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Pazarlama Müdürü olarak atandı. Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonuna ise Esin Müftüoğlu Aksu getirildi.

Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Pazarlama Müdürü olarak atanan Derya Tıkansak, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği mezunu. Meslek hayatına 2005’te Hilton İzmir’de genel müdür asistanı olarak başladı. 2007’de, o dönem Hilton Worldwide’ın İstanbul’daki bölge otellerinden sorumlu müdür olarak görev yapan Armin Zerunyan’ın asistanı olarak İstanbul ekibine katılan Tıkansak, 2011’de Hilton Worldwide Üst Sınıf Oteller Türkiye Bölge Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü görevini de üstlendi. Tıkansak, Ekim ayı itibarıyla Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri’nin tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. İngilizce ve Fransızca bilen Derya Tıkansak evli ve bir çocuk annesi.

 

Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü Esin Müftüoğlu Aksu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde lisans eğitiminin ardından London School of PR’da Bütünleşik Pazarlama Eğitimi gördü ve Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. 2003-2012 yılları arasında Dedeman Hotels & Resorts International’da, Dedeman Holding ve Dedeman Otelleri’nin iletişim faaliyetlerini yürüten Aksu, 2012-2014 yılları arasında ise Vialand ve Viaport Venezia Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yaptı. Hilton Worldwide İstanbul Bölge Otelleri Halkla İlişkiler Müdürü olarak grubun tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak olan Aksu evli ve İngilizce biliyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.