HighFive Travel ile çalışanlara motivasyon hediyesi

Türkiye’nin spor ve eğlence odaklı tatil hizmeti veren şirketi HighFive Travel, tatil planlarına yeni bir anlayış getiriyor. Şirketin mottosu ise şu: “Herkesin gitmeyi hayal ettiği etkinlikler için, ‘Oradaydım’ diyebilmek özeldir”

Genç girişimci Özgün Özdede tarafından kurulan HighFive Travel ile El Clasico, Sting Konseri, Ultra Müzik Festivali, Şampiyonlar Ligi Final maçı, Roland Garros Tenis Turnuvası ve dünya çapındaki diğer etkinlikleri canlı izlemeyi Türkiye’deki etkinlik meraklıları için kolay hale getiriyor. 

Türkiye’de “etkinlik turizmi”nin temelini atan HighFive Travel internet sitesi üzerinden Yurtdışındaki en popüler spor ya da eğlence etkinliklerinin bilet, ulaşım ve konaklama dâhil farklı paketleri temin edilebiliyor.

Amerika’da çalıştı, Türkiye’de kurdu

Amerika’da bulunduğu sürede benzeri bir organizasyonda çalışarak Türkiye’ye döndüğünde önce HighFive Sports & Entertainment’ı ardından ise HighFive Travel’ı kuran Genel Müdür Özgün Özdede, Amerika’dan 2010 yılında dönerek HighFive’ı kurdu. Bugün High Five’ın müşterileri arasında Türkler dışında; Araplar, Ruslar ve Meksikalılar da var.

Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine memnuniyet garantisi de verdiğini belirten Özgün Özdede, “Bulunamayacak bilet ve gidilemeyecek etkinlik yoktur” diyor.

Özdede, şirketin misyonunu da şöyle özetliyor: “HighFive Travel, tüm dünyada değişen tatil anlayışı doğrultusunda, müşterilerine dünyadaki spor ve eğlence etkinlikleri için hizmet veriyor. Sezonun en önemli spor etkinlikleri, ilgiyle beklenen festivalleri, sene içinde gerçekleşecek önemli konserleri, paket halinde görebilir ya da size özel paketler oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Herkesin gitmeyi hayal ettiği etkinlikler için, ‘Oradaydım’ diyebilmek özeldir.”

Çalışanlara motivasyon hediyesi

Bireysel taleplerin yanında yoğun olarak kurumsal talep de alan High Five Travel’ı, birçok kurumun çalışan motivasyonu ve ödüllendirmesinde de kullandığına da dikkat çeken Özdede; bu vesileyle İnsan Kaynakları departmanlarının prim ve ödüllendirme sistemlerini yenilemeye başladığını belirtiyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.