artwork

Hidayet Türkoğlu markasını WON ajans yönetecek

11 sene önce

0

Bir süre Phoenix Suns takımında forma giydikten sonra eski takımı Orlando Magic’e geri dönen ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu, Türkiye’deki sponsorluk ve reklam haklarının pazarlamasını yürütmesi için WON şirketiyle anlaştı.

Kişisel marka yönetimi danışmanlığı ve içerik yönetimini bünyesinde buluşturan WON, Hidayet Türkoğlu isminin yer alacağı kampanyaların ve projelerin yanı sıra Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları’nın yapacağı sponsorlukların da pazarlama haklarına sahip olacak.

Hidayet Türkoğlu, yılın belli dönemlerinde ünlü basketbol hocaları ve antrenörlerle birlikte çeşitli yaş gruplarına yönelik olarak düzenlenen “Talent Camp” organizasyonlarını ve yine basketbolla ilgili çeşitli eğitici ve eğlendirici etkinlikleri gerçekleştiriyor. Anlaşmayla ilgili bir açıklama yapan WON Ajans Kurucu Başkanı Levent Soygür, tüm dünyada kariyeri yüksek sporcuların bu konuda izlediği yöntemleri Hidayet Türkoğlu markası için sunacaklarını ve ilk hedeflerinin basketbol okuluyla ilgili birçok yeni uygulamayı hayata geçirmek olduğunu ifade etti.

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...