artwork

Hiçbir şey Pot Noodle gibi dolduramaz

1 yıl önce

0

Pot Noodle, İngiltere’deki çukurların ciddi sorununu erişteyle çözüyor

Pot Noodle, atıştırmalığın kelimenin tam anlamıyla bir deliği nasıl doldurabileceğini gösteren ve İngiltere’de giderek artan sayıdaki çukur sorununa değinen alaycı bir kampanya yayınladı.

Adam & Eve/DDB tarafından hazırlanan “Nothing fills a hole like Pot Noodle” reklamı; golf deliği, kuş evi ve çamaşır makinesi haznesi dahil olmak üzere Pot Noodle ile dolu bir dizi görüntüyü gösteriyor. Aynı zamanda film, Britanya yollarındaki çok sayıda çukura da dikkat çekiyor.

Çalışmalar dijital açıkhava, basılı ve sosyal mecralarda yürütülüyor, halkla ilişkiler çalışmalarıyla da destekleniyor. Surrey, Essex ve Northamptonshire’da çok sayıda çukur olduğu bildirilen alanları hedef alacak.

Reklamlar, Surrey’de çok sayıda çukur olduğu bilinen iki yol boyunca gidecek olan dijital reklam minibüsünde de gösterilecek.

Sosyal medya etkinliği olarak, Instagram hikayeleri için özel bir GIF sticker paketi mevcut ve W Communications’ın PR etkinliği, çukur farkındalığı savunucusu Mr Pothole ile ortaklığı kapsıyor.

McGrann şunları söyledi: “Günümüzün amaca yönelik reklamcılığında, Bombay Bad Boy’un dumanı üstünde sıcak bir porsiyonuyla B372’de bir deliği tıkamaktan daha büyük bir çağrı olamaz.”


Künye
Reklam Yazarı: Richard McGrann
Yaratıcı Yönetmen: Andy Clough
Prodüksiyon: Academy Films
Yönetmen: Frederick Paxton
Medya Planlama ve Satın Alma: Mindshare

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...