Herbalife Türkiye Afrika’ya direktör ihraç etti

Profesyonel iş hayatında 20 yıllık satış ve pazarlama deneyimine sahip olan Ozan Özsavaşcı, 2010 yılında Genel Müdür olarak katıldığı Herbalife Türkiye’de, uluslararası bir göreve getirildi.

Özsavaşcı, Nisan 2014 itibariyle Herbalife Afrika ve Türkiye’den sorumlu Kıdemli Direktör görevine getirildi. Herbalife’ın stratejik pazarları arasında yer alan Herbalife Türkiye, bu önemli atamayla birlikte bölgesel yönetim merkezi olarak operasyonlarını sürdürecek.

Ozan Özsavaşçı

Hacettepe Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1997’de 3M’de Satış Süpervizörü olarak başladığı kariyerini, Satış & Pazarlama Müdürlüğü ve Satış & Pazarlama Direktörlüğü görevleri ile sürdürdü.

3M’deki 12 yıllık tecrübesi ardından Betasan’da Genel Müdür oldu. Kasım 2010’da Herbalife Türkiye Genel Müdürü olarak göreve başlayan Ozan Özsavaşcı, kariyerini artık Herbalife Afrika ve Türkiye’den Sorumlu Kıdemli Direktör olarak sürdürecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. herbalife diyor

    Genel müdürümüz Ozan Özsavaşçı’yı tebrik ediyor ve Herbalife Afrika ve Türkiye’den sorumlu kıdemli direktörlük görevinde başarılar diliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.