Her çeşit aile için Hyundai Santa Fe

Hyundai’nin SUV segmentindeki modeli Santa Fe, beş filmden oluşan “Make quality time” reklam serisinde kapsayıcılığı ve eşitliği vurguluyor. “Her çeşit aile için Hyundai Santa Fe” mesajını veren seride toplumun farklı kesimlerine ve aile tiplerine değiniliyor.

Hyundai Santa Fe her çeşit aileye uygun bir SUV.

Yeni global kampanyasında Hyundai insanları aileleriyle bir araya getiriyor ve birlikte kaliteli zaman geçirmeye davet ediyor. Almanya’dan Jung Von Matt tarafından hayata geçirilen seride karakterler iç içe geçmiş, birden fazla reklamda görülebiliyor. Örneğin sokakta sosisli sandviç satan beyaz saçlı, nazik beyefendi her reklamda karşımıza çıkıyor.

TV, dijital ve basılı materyaller kapsamında hazırlanmış çalışmalar oldukça neşeli ve kaygısız bir portre çizerken, alttan alta güçlü mesajlar veriyor. “Her çeşit aile için Hyundai Santa Fe” söyleminin altında “gelinin gelini öpebileceği” bir gay evliliği, gece uykusu kaçtığında “ulumaya” başlayan bebeğiyle ilgilenen baba, kendini ifade etmek için devasa canavarından yararlanan küçük bir kız ve daha fazlası yer alıyor.

Toplumsal eşitliğin ve değişen değer yargılarının aile kavramı içinde ele alındığı reklam serisinde Hyundai Santa Fe’nin özellikleri de gözden kaçırılmıyor.

Gelini öpebilirsin

Siyah giyen babalar

Uyuyamayan bir bebek

Kampta bir eksik var

Arkadaşım canavar

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.