artwork

Hepsiburada Survivor adasında

6 yıl önce

0

E-ticaret platformu Hepsiburada Survivor adasında “Sembol Oyunları”na marka sponsoru olarak girdi. Yarışmacıların hem zorlu ada koşullarıyla hem de birbirleriyle mücadele ettiği Survivor yarışmasının “Sembol Oyunları” sponsorluğu kapsamında, oyunlarda sembolik bir kolye kazanan yarışmacılar birleşme partisini garantiliyor, ayrıca Hepsiburada’dan da sürpriz hediyeler kazanıyor.

“Sembol Oyunları” sponsorluğuyla Hepsiburada Survivor adasında yarışmacılara ve izleyicilere ödüller kazandırıyor.

Aylık 95 milyon ziyaret ve 14 milyon ürün çeşidiyle Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, Survivor yarışmasının Sembol Oyunları sponsorluğuyla, Türkiye sınırlarının ötesine geçip Dominik Cumhuriyeti’ne uzandı. Survivor, dünyanın en zorlu yarışmalarından biri sayılıyor ve yarışmacılar adada kalma mücadelesi veriyor. En çok sembol toplayan yarışmacılara yarı finale (birleşme partisine) son hafta oylamalara kalmadan seçilme şansı tanıyan Sembol Oyunları ise yarışmanın en popüler bölümlerinden biri. Sembol Oyunları, Survivor sezonu boyunca Hepsiburada sponsorluğunda sürecek. Sembol kazanan yarışmacılar ayrıca her oyunda Hepsiburada’dan sürpriz hediyeler kazanıyor.

Yarışmacılar cep telefonu görünümündeki Hepsiburada uygulamasındaki butonuna basarak, bölmede beliren Hepsiburada kutusundan çıkan sürpriz hediyeleriyle buluşacak.

Sadece yarışmacılar kazanmayacak

Survivor Sembol Oyunları marka sponsorluğuyla ilgili konuşan Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı Yüce Zerey, “Hepsiburada olarak Survivor sponsorluğumuz kapsamında Survivor yarışmacılarının yanı sıra, Hepsiburada müşterilerimizi özel kampanyalarla buluşturuyoruz. Hepsiburada müşterileri, Sembol Oyunlarında duyurulan ve her hafta değişen fırsatlara sitemizde yer alan “Sembol Kampanyası” sekmesinden ulaşabiliyor, ayrıcalıklı ve avantajlı kampanyalardan yararlanıyor.” dedi.