artwork

Hepsiburada.com’a yeni pazarlama grup başkanı

9 sene önce

3

Hepsiburada.com’da Pazarlama Grup Başkanı (Chief Marketing Officer) görevine atanan Özgür Doğan pazarlama ekibine liderlik edecek.

Özgür Doğan

Orta öğrenimini tamamladığı İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgür Doğan yüksek lisansını Amerika’da University of Georgia’da İşletme bölümünde tamamladı.

Çalışma hayatına Amerika’da Fedex’te Pazarlama Analisti olarak başlayan Özgür Doğan üç yıl süren görevinin ardından Nextcard’a kampanya ve veri tabanı yönetiminden sorumlu direktör olarak atandı. Burada iki yıl görev yaptıktan sonra Strong (Wells Forgo) yatırım şirketinde iki yıl CRM Müdürü olarak görev aldı ve Merkle’ye transfer oldu. Pazarlama çözümleri sunan Merkle’de on yıl süresinde Analitik Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Eş Lider, Veri Çözümleri Gruplarından sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür görevlerinde bulundu.

Özgür Doğan, 15 yılın üzerinde CRM, dijital veri ve veritabanı pazarlama, öngörülü modelleme, pazarlama analytics, medya hedefleme, uluslararası pazarlama, çoklu kanaldan kampanya yönetimi, medya ve veri optimizasyonu gibi pazarlamanın birçok alanındaki deneyimlerini hepsiburada.com’la paylaşmaya hazırlanıyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...

Migros’a yeni müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü

Migros’un müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü Sinem Serdar...