artwork

Hepsiburada.com, Anadolu Efes’le partner oldu

7 sene önce

0

Anadolu Efes Spor Kulübü, hepsiburada.com ile bir iş birliği anlaşması imzaladı. 2015-2016 sezonundan itibaren geçerli olacak anlaşma uyarınca hepsiburada.comAnadolu Efes Spor Kulübü’nün resmi e-ticaret partneri oldu.

Söz konusu anlaşmayla ilgili görüşlerini dile getiren Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, hepsiburada.com ile yaptıkları resmi e-ticaret partnerliği anlaşmasının Anadolu Efes’e getireceği sinerjinin kendilerini heyecanlandırdığını belirtirken, uzun sürmesini diledikleri bu anlaşmanın hayata geçmesi sebebiyle hepsiburada.com‘a teşekkür etti.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan ise anlaşmayla ilgili, “Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olarak, sektörümüzü büyütmek amacıyla farklı alanlardan lider markalarla iş birlikleri yapmak istiyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda, Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü’yle çok değerli bir anlaşmaya imza attık. Spora ve özellikle basketbola katkı sağlayarak, yaratacağımız maç deneyimiyle sporseverlerle ve gençlerle olan iletişimimizi daha ileri seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu iş birliği fırsatını sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hepsiburada.com tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oluşturulacak “Hepsiburada Tribünü” ile birlikte Anadolu Efes taraftarları, bambaşka bir maç deneyimi yaşayacak. Hepsiburada Tribünü’nde yer alan taraftarlar, salonda sunulan yiyecek ve içeceklerin koltuklarına gelmesi rahatlığını yaşarken aynı zamanda özel maç istatistiklerine de ulaşma fırsatı yakalayacak. Ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü Fan Card üyeleri, hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde, özel indirim fırsatları da yakalayacak.

 

Senin için
Tümünü göster
Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...

Migros’a yeni müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü

Migros’un müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü Sinem Serdar...