Henkel yetenekli gençleri davet ediyor

Sekizinci Henkel Innovation Challenge için kayıt dönemi başladı. Henkel, “Creat. Learn. Grow.” (Yarat. Öğren. Geliş.) sloganıyla, tüm dünyadaki öğrencileri, sürdürülebilir ürünlere ve teknolojilere yönelik vizyoner fikirlerini ortaya koymaya davet ediyor.

28 ülkeden, farklı disiplinlerde eğitim gören öğrenciler, 10 Aralık 2014 tarihine kadar yaratıcı fikirleriyle www.henkelchallenge.com sitesine kaydolma ve iş geliştirme yöneticisi rolü üstelenebilme şansına sahip olacak. Bu projenin bir parçası olabilmek ise çok kolay. Uluslararası yarışmaya katılabilmek için öğrencilerin iki kişilik takımlar oluşturarak, Yapıştırıcı Teknolojileri, Beauty Care ya da Çamaşır ve Ev Bakım iş birimlerinden biri için bir konsept yaratmaları gerekiyor.

Öğrencilerin görevi, 2050 yılına yönelik piyasa eğilimlerini ve piyasadaki zorlukları tanımlamak ve Henkel’in sürdürülebilirlik stratejisi ile uyumlu fikirler geliştirmek. Takımlar, Henkel yöneticilerinden oluşan jüriyi ikna etmeye çalışacak ve en iyi olan takımlar, Viyana’da 2015 baharında gerçekleşecek uluslararası finalde yarışmaya hak kazanacak. Birinciliği kazanan takım tüm dünyada kullanabileceği 10 bin Euro değerinde bir seyahat bileti ile ödüllendirilecek. İkinci ve üçüncü takımlar da çeşitli seyahat çekleri kazanacaklar. Her üç takım da Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Kasper Rorsted ile tanışma ve kendisine yenilikçi konseptlerini sunma fırsatına sahip olacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.