Heathrow Havaalanı sayesinde oyuncak ayılar Noel’e yetişiyor

Bay ve Bayan Bair, Havas ajansı tarafından yaratılan Heathrow Havaalanı‘nın Noel reklamında buluştu. Heathrow Havaalanı, oyuncak ayıların eve zamanında ulaşmasını ve Noel’i ailesi ile kutlamasını sağlıyor.

Heathrow Havaalanı sayesinde oyuncak ayılar Noel'e yetişiyor-campaigntr

Sevilen ayılar daha sıcak ve kutlama havasının kesinlikle daha az yaşandığı bir bölgeye göç etmişlerdi.

Reklam, Edward Bair’in havuzdaki güneşlenen görüntüsüyle başlıyor. Ayılar, klimalı evlerinde tipik bir İngiliz Noel’i yaratabilmek için ellerinden geleni yapıyor. Doris, bir Noel ağacını süslüyor ve klima nedeniyle ağaç devriliyor. Bair ailesi, ailenin geri kalanıyla görüntülü görüşme yapıyor ve Noel’in güneşli bir havada o kadar da iyi olmadığına karar vererek ailelerinin yanına gitmek için yola çıkıyor.

Bair ailesi zaman kaybetmemek için, romantik hikayelerinin 50 yıl önce başladığı yere Heathrow Havaalanı’na gidiyor. Sonunda ise Noel zamanında istedikleri tek şeye; ailelerine kavuşuyorlar. Bu görüntülere arka planda Paul Young’dan ‘Every Time You Go Away’ eşlik ediyor. Sonunda reklam sloganı beliriyor: “Evinizde olmak, Noel’i Noel yapan şeydir.”

Heathrow’un ticaret yöneticisi Ross Baker şöyle diyor: “Ulusun Doris ve Edward’a olan sevgisi, onları 2016’da reklamlarımızda kullanmaya başladığımızdan beri çok yoğun. Birçok insan için Noel’i özel kılan şey, sevdiklerine yakın olmak. Bu nedenle kutlama zamanlarında benzer yolculuklar yapan Heathrow’un birçok yolcusu gibi, Bairs ailesinin de daha sıcak iklimlerden ailesine geri döndüğünü görüyoruz.”

Reklam, Outsider Productions ve The Mill animasyonu aracılığıyla, Heathrow ve DOM&NIC arasındaki ortaklığı canlandırıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.