Site icon Campaign Türkiye

HBO, SXSW’de Westworld kasabası inşa ediyor

HBO, SXSW'de Westworld kasabası

HBO, SXSW'de Westworld kasabası inşa ederek, ziyaretçilerine adeta dizinin içindeymiş gibi bir deneyim yaşatacağını sözünü veriyor.

HBO, SXSW‘de Westworld kasabası inşa ederek, festivalde bugüne kadar görülmemiş bir etkinlik düzenleyecek.

Live Without Limits Weekend‘ adını taşıyan bu etkinlik, HBO’nun dizinin ikinci sezonunda başlattığı pazarlama taktiklerinin önemli bir parçası olarak, 9-11 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Dizinin yaratıcılar Lisa Joy ve Jonathan Nolan festivalde dizinin oyuncularıyla birlikte bir panel gerçekleştirecekler.

Konuklar aktivasyonu gerçekleştirip, festivalde check-in yaptıktan sonra bir ‘Delos’ servisi ile alınıp, mülakat sonrasında beyaz ya da siyah şapka sahibi olacaklar. Sonrasındaysa, keşfetmeleri için Sweetwater’a bırakılacaklar.

Festivalde inşa edilecek kasabada, dizideki dikkat çeken mekanlardan Coronado Oteli ve Mariposa Salonu ile bu mekanların ev sahipleri de bulunacak. Bir misafirin, ev sahipleri ile konuşmalarının gelecek sezonla ilgili ipuçları taşıyabileceği söyleniyor.

2016’nın en iyi 10 TV programından biri olan Westworld‘ün yeni sezon galasının 22 Nisan’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Exit mobile version