artwork

“Hazırlık Oyunları” diye bir film mi geliyor?

7 sene önce

0

Türkiye’nin ilk ve tek kişisel üniversiteye hazırlık sistemi Raunt, üniversiteye hazırlıkta yeni bir dönem başlatırken Voden de Raunt için hazırladığı kampanyayla, üniversiteye hazırlık iletişimini tamamen değiştiriyor…

Artık; sınav birincilerinin dershane logosu önünde poz verdiği sıkıcı reklamlar yok! Gençleri anlayan, onları heyecanlandıran ve katılmaya teşvik eden bir iletişim yolu var. İşte “Hazırlık Oyunları diye bir film mi geliyor?” dedirten Raunt kampanyasının öyküsü böyle başladı.  Öncelikle; farklı özelliklere ve hedeflere sahip 4 gencin, birbirleriyle ve zorlu koşullara karşı mücadele ettiği fragman hissi veren bir film hazırlandı. Filmin çekimleri, Belgrad Ormanı ve Rumeli Feneri’nde 2 günde gerçekleştirildi. Film, dijital kanallarda yayınlanır yayınlanmaz, gençler arasında çok ses getirmeye başladı.

Merak uyandıran filmin sonunda “Hazırlık Oyunları başlıyor!” mesajıyla kullanıcılar hazirlikoyunlari.com adresine davet ediliyor. Kampanya sitesinde kullanıcılar, kendilerini gerçekten Hazırlık Oyunları’nın içinde buluyorlar ve hem mobil hem de masa üstünden gerçek bir rakibe karşı yarışıyorlar. Tıpkı üniversiteye hazırlıkta olduğu gibi; Türkçe-Matematik, Türkçe-Sosyal, Fen-Matematik kategorilerindeki soruları en kısa sürede doğru yanıtlamaya çalışarak rakiplerini geçmeye çalışıyorlar.

Hazırlık Oyunları filmi, dijital kanaların yanı sıra, sinemalarda da gösteriliyor ve kampanya tıpkı bir sinema filmi gibi, fuayelerdeki outdoor çalışmalarıyla ve sosyal medya iletişimiyle de destekleniyor.

Künye:

Reklamveren SEBİT
Reklamveren Yetkilisi Ayşen Ersoy, Ece Yılmaz Kozlu
Reklam Ajansı Voden
Başkan Yardımcısı Tayfun Eker
Kreatif Direktör Erdem Ateş
Art Direktör Demirhan Göktürk
Ajans Prodüktörü Mert Bilen
Marka Yöneticisi Simla Leventoğlu Duran
İçerik & Topluluk Yöneticisi Nazlıcan Keleş
Yapım Şirketi Kozmik Film
Yönetmen DUAL
Mecra Dijital, Sinema