artwork

Haymarket, The Knowledge Engineers’la iş birliğine gidiyor

10 sene önce

0

Haymarket Media Group, dijital eğitim ve internet danışmanlığı firması The Knowledge Engineers’ın azınlık hisselerini satın alarak stratejik bir iş ortaklığına imza atıyor.

Bu yatırım,  Campaign’in  yayıncısı Haymarket’in, pazarlama ve iletişim bölümüne verdiği önemin ve hedef kitlesine sunduğu hizmet çeşitliliğini artırmak istemesinin bir işareti olarak görülüyor.

İki şirket de birbirlerinin kapsama alanlarından fayda sağlayacak. The Knowledge Engineers 2007’den beri 43 ülkede 40,000’den fazla insana eğitim verirken, Haymarket de ABD, İngiltere ve Asya’da iletişim dergileri yayınlıyor.

Knowledge Engineers’ın bir araştırma sonucuna göre işlerin %76’sının başarısızlığı organizasyonlar içindeki genel dijital bilgisizlikten kaynaklanıyor. İki kuruluş bu açıdan, büyüyen endüstrinin iç görü ve deneyim gereksinimine cevap verebilmeyi umuyor.

Haymarket Media Group’un CEO’su Kevin Costello konuyla ilgili şu yorumu yapıyor: “Dijitalin endüstrimize hızlı geçişi, ajanslar ve medya satın alma şirketleri için rekabetle birlikte fırsatlar da doğurdu. Global hedefimize uyan bir kuruluşa yatırım yapma fırsatı, bizim için benzersiz ve heyecan verici. Böyle bir yatırım, hedef kitlemizin kariyerleri için yeni dijitalin çağın en son gelişmelerine ulaşmasına izin vererek işimize değer katıyor.”

Haymarket’in İngiltere’deki yayınları PR Week, Marketing ve Brand Republic’in genel müdürü Jane Macken de The Knowledge Engineers’ın Haymarket için mükemmel bir ortak olduğu yorumunu yapıyor: “Biz, dünya çapındaki pazarlama iletişimleri portföyümüz için daha iyi iş birlikleri yaparak yayıncılıktan bilgi tedariği sağlayan bir kuruluşa doğru evriliyoruz. The Knowledge Engineers da bize işimizi geleceğe hazırlamamıza yardımcı olacak.”

The Knowledge Engineers, tüm dünyada dijital pazarlama gelişimi hizmeti sunan 60 uzmandan oluşan bir ekibe sahip.

 

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...