Hayatınızı daha iyi hale getirecek 5 CES teknoloji ürünü

Yaşam tarzı ürünlerini büyük ölçüde barındıran CES 2020 her yıl olduğu gibi insan akınına uğramış durumda. CES 2020’yi anbean takip eden Campaign İngiltere, hayatlarımızı önemli ölçüde artıracağına inandığı ilk beş buluşu seçti:

Ebeveynliği değiştirmek üzere olan akıllı bebek bezi:

Lumi, Pampers tarafından üretilen dünyanın en akıllı bebek bezi.

Procter & Gamble markası tarafından Logitech ve Google Verily Life Sciences ile yapılan ortak girişimin ardından iki buçuk yıl önce başlayan yoğun araştırma, deneme ve tasarımın sonucu.

Bebek bezinin arkasına takılan bir sensör, uyku, kuruluk ve son beslenme gerçekleştiğinde hayati öneme sahiptir. Veri liderliğindeki teknoloji daha sonra bakıcıların akıllı cihazlarına bakabilecekleri bir model oluşturuyor. Yatmadan önce değişme gibi bir rutini iyileştirmek için yeni bir deneyim kazandırıyor.

Yaklaşık otuz yıldır şirket için ürünler yaratan bir Procter & Gamble mucidi, “Bu, üzerinde çalışmaktan zevk aldığım en anlamlı ve en değerli ürün” dedi.

Nashville’de prototipleri ele alan bir araştırma ailesinin, ebeveynliklerine yardımcı olma yolunda öyle taşındığını ve bunun da evliliklerini önemli ölçüde iyileştirdiğini söyledi.

349 $ için bir başlangıç ​​paketi size bir sensör, video monitörü ve on güne kadar çocuk bezi sunuyor.

Dişlerinizin ne zaman temiz olduğunu bilen diş fırçası:

Ne düşündüğünüzü biliyorum: “Yeni bir elektrikli diş fırçası.”

Ama daha fazla gelişiyor. Çünkü Apple benzeri bir diş fırçası oluşturmak için baskı altındalar. Bu çok daha fazlası.

Yeni Oral-B iO’daki göze çarpan özellikler, yanlış fırçaladığınız tüm yolları algılayan AI özelliklerini içerir. Bağlı bir uygulama, 360 temizliği sağlamak için fırçalayıcılara tam olarak hangi inci beyazlarını vurmaları gerektiğini gösterir. Yeni bir mikro titreşim biçimini aktive eden manyetik bir sürücüye sahiptir. Kullanıcıları çok zorladıkları zaman uyaran bir basınç sensörü var.

Bu yaz piyasaya çıkıyor ve fiyat etiketi teyit edilmemiş olsa da, bunun 200 $ işaretine inme eğilimi gösteren Oral-B’nin mevcut üst düzey fırçalarının etrafına yerleştirilmesini bekleyebilirsiniz.

Silmeye gerek olmayan klozet:

Bu klozet bizim gereksiz zaman harcamamızın önüne geçiyor. Klozet silmekle uğraşmaya gereken kalmadan kendi kendini güçlü basınçla yıkayıp hemen ardından kurulayabilen bu yeni klozet bir tuvalet devrimi yaratır mı göreceğiz.

 Altı motorlu bir seks oyuncağı zevki demokratikleştiriyor:

Mysteryvibe, erkekler için ama aslında herkes için akıllı bir giyilebilir vibratör. Altı ayrı programlanabilir motor kullanılarak daha güçlü ereksiyonlar için kan akışına yardımcı olmak üzere üretilmiştir. Suya dayanıklı arttırıcı, değiştirilebilen sekiz adet önceden ayarlanmış titreşim modeli, 1,5 saatlik çalma süresi ve on metre mesafeden çalışan uzaktan kumandalara sahip bir uygulama ile birlikte gelir.

Tenuto ürünü 150 $ fiyatında. Ama bu tür bir zevk biraz pahalı oluyor.

Ulaşımın her türlüsü:

Hepimiz onları göreceğiz. Kent sakinleri muhtemelen yasadışı olması gereken her türlü elektrikli tabanlı şeyleri sürüyorlar. Ama bu alet sonunda hepimizin üzerinde anlaştığı şehir içi ulaşım olabilir mi?

Bisiklet, Smacircle S1 olarak adlandırılıyor ve CES’in 2020 Araç İstihbaratı ve Ulaştırma ödülünü kazandı. Kompakt ve hafif mikro hareketlilik bisikleti (scooter?) Karbon fiberden yapılmış bir ürün.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.