artwork

Hayat Su “hayat eve sığar” diyor

3 sene önce

0

Dünyanın salgın hastalıkla boğuştuğu zor günlerde Hayat Su, Fazla Gıda platformu aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine 100 ton su ulaştırıyor.

Kampanya, risk grubundaki 65 yaş üstü büyüklerimize, “Hürmetimizi kelimelere sığdıramayız ancak Hayat Eve Sığar” mesajını veriyor.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile Türkiye de el birliğiyle mücadele ediyor. Türkiye’yi ambalajlı su ile tanıştıran Hayat Su, bu zor günlerde Sağlık Bakanlığı aracılığıyla sağlık personellerine ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne toplam 200 ton su desteği veriyor. Bunun yanında 100 ton Hayat Su, ‘Fazla Gıda’ platformu aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanında bulunan risk grubundaki 65 yaş üstü ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor.

Kampanya, yaşamın normal seyrettiği günlerde atıfta bulunan bir reklam filmiyle anlatılıyor. Reklam filminde dedesiyle parka gitmek isteyen bir çocuk, akşam babasıyla maça gitmeyi planlayan bir genç ve annesini yemeğe götürmeyi planlayan bir kadının ebeveynleriyle yaptıkları telefon görüşmeleri yer alıyor. “Bugünlerde büyüklerimiz gözlerimizden uzak ama gönüllerimize olmadığı kadar yakın” denilen filmde, “Hürmetimizi kelimelere sığdıramayız ancak Hayat Eve Sığar” mesajı veriliyor.

Senin için
Tümünü göster
Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...

Vodafone “duruyor”