Havas CCO’su Harvey Bernstein mesajlarınızı bekliyor

Bu yaz Havas New York’ta staj yapmak istiyorsanız, iyi bir fikir bulun ve telefonlarınızı elinize alın. Havas CCO’su Harvey Bernstein mesajlarınızı bekliyor.

Havas CCO’su Harvey Bernstein bu aralar çok fazla mesaj alacak.

Bu aralar Havas CCO’su Harvey Bernstein, 14 üniversite kampüsü dahil olmak üzere pek çok yerin duvarlarına kişisel telefon numarasını yapıştırıp “Fikirlere ihtiyacım var, bana mesaj atın” diyor.

Daha önce Instagram ve Snapchat iletişimi üzerine yoğunlaşan ve geçtiğimiz yıl Havas tarafından satın alınan The 88’in kurucusu Harvey Bernstein (nam-ı diğer Harry Beee), bu ilginç ve eğlenceli yaklaşımla sektörü pek de şaşırtmamış gibi görünüyor. Her ne kadar telefon numarasını herkesin kolayca arayabileceği şekilde sağa sola yazsa da stajyer adaylarından portfolyo link’leri değil, ilgisini çekebilecek fikirler bekliyor.

Senin işe ihtiyacın var. Beni fikirlere ihtiyacım var. Mesaj at.

40 yetenek bekleniyor

Mesaj göndermek için yaratıcı departmandan olmak gerekmiyor. Müşteri ilişkileri, finans, strateji, PR ve diğer ajans içi disiplinler de kabul ediliyor. Harvey Bernstein 11 Nisan’a kadar mesajları cevaplayacağını ve staj için en yüksek potansiyeli taşıyan 40 kişiyi seçeceğini bildirmiş.

Havas’ın bir parçası olarak şansını New York’ta denemek isteyenlere duyurulur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.