artwork

Harry Styles Gucci Cruise 2019 erkek koleksiyonu kampanyasında

4 sene önce

0

İngiliz oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı Harry Styles Gucci Cruise 2019 Erkek ‘Tailoring’ Kampanyası için Kuzey Londra’da bir fish and chips restoranından çıkıp Roma’nın kuzeyindeki Viterbo civarında yer alan tarihi Villa Lante’ye doğru yola çıkıyor.

Harry Styles, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonu için geleneksel bir Londra kafesinde, yanında evcil tavuk ve köpekleriyle Gucci özel dikim giysileriyle fotoğraflanmıştı, sosyal medyada büyük ses getiren kampanyada Harry Styles’ın sempatik karakteri, Alessandro Michele’nin yaratıcı styling’iyle birlikte rengarenk bir dünya yaratıyor.

Cruise 2019 içinse genç İngiliz’in yolu; bir koyun, keçi ve domuzcukla, yani daha fazla evcil hayvanla birlikte 16. yüzyıldan kalma bir İtalyan villasının Rönesans bahçelerine, Mannerist’e düşüyor. Bu rengarenk ve zengin mekanda Glen Luchford tarafından fotoğraflanan Harry Styles, koleksiyonun terzi elinden çıkma teknik parçalarını giyiyor. Üstelik tüm parçalar desenleri, renkli jakarlı yapıları, kabartmalı örgüleri, yamaları ve alışılmadık proporsiyonlarıyla Gucci’lenmiş!

Kampanya, Harry Styles’ın kendine has şehirli havasıyla taşıdığı Gucci terzi gardırobunu, son derece oyunbaz bir şekilde, antik objeleri çevreleyen süs havuzlarıyla, yeraltı odalarıyla ve labirentlerle bezeli, klasik şekilde stilize edilmiş bahçede fotoğraflıyor.

KÜNYE

Kreatif Direktör: Alessandro Michele
Fotoğrafçı: Glen Luchford
Sanat Yönetmeni: Christopher Simmonds
Styling: Alessandro Michele

Senin için
Tümünü göster
Hiçbir şey Pot Noodle gibi dolduramaz

Pot Noodle, İngiltere’deki çukurların ciddi sorununu erişteyle çözüyor...

London Youth işverenlerin dikkatini sokak sanatıyla çekiyor

London Youth, gençlerin iş bulma mücadelesine dikkat çekmek için iş...

Öğrenciler sınav zamanlarında yalnız değil

Snickers, sınav dönemlerindeki öğrencilerin açlıkla savaşlarını yenmelerine yardımcı oluyor...