artwork

Happy People Project ve Reckitt iş birliği

2 ay önce

0

Happy People Project, Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarına hizmet vermeye başladı

Altı kıtada, 68’den fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın önde gelen hijyen ve sağlık grubu Reckitt, Türkiye’deki tüm hijyen markaları için Happy People Project ile anlaştı.

Globalde de Reckitt markaları için ortak iş birlikleri hayata geçiren Happy People Project, Türkiye’de Finish, Vanish, Air Wick, Calgon, Lysol, Cillit Bang ve Marc’ın dijital ve sosyal medyadaki kampanyalarını tasarlayacak.

Türkiye’de 13 yıl önce faaliyetlerine başlayan, ardından Dubai, New York ofisleriyle yurt dışında da hizmet vermeye devam eden Happy People Project, küresel bazda imza attığı işlerin yanı sıra Türkiye’de de başarılarını sürdürüyor. 2023’te yılın en çok Altın Effie kazanan reklam ajansı olan, yaratıcı işleri ve dinamik ekibi ile dikkat çeken Happy People Project, dünyanın önde gelen
şirketlerinden Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarının dijital ve sosyal medyadaki reklam ajansı oldu.

Happy People Project, dünyanın en sevilen ve güvenilen hijyen ve sağlık markalarını çatısı altında bulunduran Reckitt’in, Türkiye’de hijyen ürün grubuna bağlı olan Finish, Vanish, Air Wick, Calgon, Lysol, Cillit Bang ve Marc markaları için dijital ve sosyal medya kanallarındaki reklam kampanyalarını üstlenecek.

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...