Haftasonu ekranının galibi Türkiye-Kazakistan maçı oldu

Somera rating verilerine göre Türkiye-Kazakistan Euro 2016 A grubu eleme maçı, hafta sonu ekranının en çok konuşulanı oldu.

A Milli Takım, Euro 2016 A Grubu eleme maçında Kazakistan’ı 3-1 mağlup ederek hem ilk galibiyetine hem de ilk 3 puanına ulaştı. Karşılaşmada en çok, Volkan Demirel’in kendisine karşı yapılan tezahüratlara dayanamayıp sahayı terk etmesi ve Arda Turan’ın hakemi yanıltmaya yönelik hareketi ile sarı kart alması konuşuldu. Karşılaşma, tüm bunlarla birlikte 55,15 somera ratingiyle hafta sonunun en çok konuşulanı oldu.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi, yarışmanın en sevilen yarışmacılarından biri olan Nur Bozar’ın elenmek istemesi, yarışma konseptine uymayan bir kıyafetle katılması, bu yüzden de çok fazla eleştirilmesiyle  ve Nihat Doğan’ın jüri üyesi olarak katılmasıyla çok fazla konuşuldu. Program, 37,96 somera rating ile sosyal medya performans sıralamasında 2.durumda.

Cuma günlerinin öne çıkan yapımlarından Medcezir, Mira ile Yaman’ın sarılmalarının heyecan yaratması ve  sahnelerin  çok duygusal bulunmasıyla çok fazla konuşuldu ve hafta sonu ekranının  en çok konuşulan 3.yapımı oldu (Somera rating:28,14).

 

 

 

Somera’yla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.