artwork

Häagen-Dazs’tan dondurma ve kokteylleri karıştıran bar

2 sene önce

0

Häagen-Dazs‘ın dondurma ve kokteylleri karıştıran barında konuklar, markanın kokteylden esinlenilmiş yeni tatlarını birleştiren sunumları deneyebilir.

Dondurma markası Häagen-Dazs, dondurma ve kokteylleri bir araya getiren pop-up deneyime ev sahipliği yapıyor.

“Häagen-Bar”, markanın beklenmeyeni karıştırmayı kutlayan “Love the mix” kampanyasının bir parçası.

Häagen-Dazs, kokteylden ilham alan yeni lezzetleri Lime Mojito Sorbet ve Piña Colada dondurmasını tanıtmak için miksologlarla bir araya geldi.

Parisli barmen Anne-Lise, yarışmalar ve kokteyl masterclass oturumları düzenlerken, yeni kokteyl yelpazesini kapsayan sunumlar yapacak.

Pop-up’ın şu anda Fransa ve İspanya’da bulunması planlanıyor.

“Love the mix” konsept fikri, reklam ajansı Forsman & Bodenfors’tan çıktı. “Häagen-Bar” marka deneyimi, PR ve Space tarafından sunulan sosyal kampanya ile desteklendi.

Sosyal medya varlıkları; Häagen-Dazs paketleri, miksologların fotoğrafları ve yerel “Häagen-Bar” mekanlarından oluşuyor. Facebook ve Instagram gönderi ve hikayeleri için özel olarak hazırlanan reklamlar, etkinlikler için ziyaretçi sayısını ve katılımı artırmayı amaçlıyor.

Häagen-Dazs Global Marka Müdür Yardımcısı, Hisse Senedi ve Mağaza Müdürü Alice Hodgson şunları söyledi: “Yeni kokteyl tatlarımızın piyasaya çıkışını kutlamak için insanlara birlikte kutlayacakları bir şeyler vermek istedik. Forsman & Bodenfors’ın güçlü ‘Love the mix’ kampanyası, ‘Häagen-Bar’ aracılığıyla Space tarafından hayata geçirildi. Varlıklar ve harika miksologlarımız, bu yazın nihai partisine başlamak için bir araya geldi. ‘Häagen-Bar’ açıldı.”

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...