Häagen-Dazs’tan dondurma ve kokteylleri karıştıran bar

Häagen-Dazs‘ın dondurma ve kokteylleri karıştıran barında konuklar, markanın kokteylden esinlenilmiş yeni tatlarını birleştiren sunumları deneyebilir.

Dondurma markası Häagen-Dazs, dondurma ve kokteylleri bir araya getiren pop-up deneyime ev sahipliği yapıyor.

“Häagen-Bar”, markanın beklenmeyeni karıştırmayı kutlayan “Love the mix” kampanyasının bir parçası.

Häagen-Dazs, kokteylden ilham alan yeni lezzetleri Lime Mojito Sorbet ve Piña Colada dondurmasını tanıtmak için miksologlarla bir araya geldi.

Parisli barmen Anne-Lise, yarışmalar ve kokteyl masterclass oturumları düzenlerken, yeni kokteyl yelpazesini kapsayan sunumlar yapacak.

Pop-up’ın şu anda Fransa ve İspanya’da bulunması planlanıyor.

“Love the mix” konsept fikri, reklam ajansı Forsman & Bodenfors’tan çıktı. “Häagen-Bar” marka deneyimi, PR ve Space tarafından sunulan sosyal kampanya ile desteklendi.

Sosyal medya varlıkları; Häagen-Dazs paketleri, miksologların fotoğrafları ve yerel “Häagen-Bar” mekanlarından oluşuyor. Facebook ve Instagram gönderi ve hikayeleri için özel olarak hazırlanan reklamlar, etkinlikler için ziyaretçi sayısını ve katılımı artırmayı amaçlıyor.

Häagen-Dazs Global Marka Müdür Yardımcısı, Hisse Senedi ve Mağaza Müdürü Alice Hodgson şunları söyledi: “Yeni kokteyl tatlarımızın piyasaya çıkışını kutlamak için insanlara birlikte kutlayacakları bir şeyler vermek istedik. Forsman & Bodenfors’ın güçlü ‘Love the mix’ kampanyası, ‘Häagen-Bar’ aracılığıyla Space tarafından hayata geçirildi. Varlıklar ve harika miksologlarımız, bu yazın nihai partisine başlamak için bir araya geldi. ‘Häagen-Bar’ açıldı.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.