artwork

Guinness’in Lagos’taki gece futbolu gösterisine Rio Ferdinand da katılıyor

4 yıl önce

0

Guinness, Nijerya’nın Lagos kentinde canlı müzik ve hayran etkinliklerini içeren bir gece düzenleyerek futbol etkinliği için de Rio Ferdinand’la anlaştı.

Afrikalı uyruklu katılımcılar ve müzisyenlerden oluşan beş kişilik iki ekip 31 Ocak’ta Legend Hotel’deki bir havaalanı hangarında kozlarını ortaya koyacaklar. Ferdinand, Afrika genelinde bir dizi gece futbolu etkinliğini takip eden finalde yer almış olacak. Ziyaretçiler oyunu izleyebilecek, karanlıkta parlayan vücut resimlerinin, dövmelerin, Guinness kokteyllerinin ve futbol temalı yemeklerin tadını çıkarabilecekler.

Ayrıca, meydan okumalı ve iki ayaklı bir müsabaka olacak. Nijeryalı şarkıcı Davido’nun da müzik yapacağı gecede Kamerun’dan Salatiel, Uganda’dan Bebe Cool ve Kenya’dan Sauti Sol da etkinliklere katılacak.

HeyHuman Ajansın yönetici ortağı ve  yaratıcı direktörü Shnoosee Bailey şunları söyledi: “Rio Ferdinand’ın gemide bulunması, alabileceğimiz en büyük desteklerden biri – Guinness ve futbol arasındaki bağlantının şüphesiz ötesinde güvenilir olduğunu gösteriyor.

Guinness gece futbolu’ nun beklenmedik aktiviteleri diğer Afrika futbol izleme deneyiminden daha ilgi çekici, heyecan verici ve duygusal olarak yüklü.” Ek olarak “Guinness gece futbolu” etkinlikleri 2020’de farklı bölgelerde gerçekleşecek.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...