Guide Dogs farkındalığı artırmayı amaçlıyor

Guide Dogs “people-first” (önce insanlar) marka kampanyasıyla daha geniş kapsamlı çalışmalarını tanıtıyor ve farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Guide Dogs, tamamen ve kısmen kör olan insanlar için hareketlilik sağlar. Araştırmaları destekler, farkındalığı artırır ve kampanya düzenler.

Dernek, destek alan görüş kaybı yaşayan insanların sayısını 2023’e kadar 200,000’den 500,000’e çıkarmayı hedefliyor. Baba ve kız arasındaki ilişkiye odaklanan reklamda kız futbol oynuyordur ve babası ise onu kenarda diğer aileler ile birlikte bekliyordur. Ancak baba kör olduğu için maç bitiminde kız ona maçı anlatır. Kamera uzaklaştığında ise babanın yanında rehber köpek ile yürüdüğünü görürüz.

Künye

Reklamveren: Guide Dogs
Pazarlama Direktörü: Emma Foulds
Yaratıcı Ajans: Karmarama
CCO: Nik Studzinski
Yaratıcı Ekip: Zach Speight, Harriet Wiltshire
Planlama: Sarah Blackman, Oli Pattenden
Ajans Yapımcıları: Sam Topley, Harriet Whittaker
Müşteri Direktörü: Sophie Coyne
Prodüksiyon Şirketi: Outsider
Yönetmen: Max Fisher
Yapımcı: Joseph Taussig
Prodüksiyon Yöneticisi: Tom Martin
Fotoğraf Direktörü: Luke Jacobs
Ses Tasarım: Parv Thind, Wave
Müzik Şirketi: David Bass, Wake the Town

The charity aims to increase the number of people with sight loss that it supports from 200,000 to 500,000 by 2023. An ad focuses on the relationship between a father and daughter, playing out an everyday family scenario in which the girl describes the football match she is playing in to her dad who stands pitchside with other parents. The work was created by Zach Speight and Harriet Wiltshire and directed by Max Fisher through Outsider.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.