Site icon Campaign Türkiye

GTA Oyunları artık Netflix’te

GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA III’ün Definitive Edition versiyonu Netflix iş birliğiyle mobile geldi. Netflix aboneleri bu üçlemeyi ücretsiz olarak oynayabiliyor.

Rockstar Games’in 11 Kasım 2021’de konsollar ve PC için yayınladığı Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition,Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlandı . Görsel açıdan geliştirmelerin içerdiği üçlemeyi Netflix aboneleri ücretsiz olarak oynayabilecek.

GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın mobil versiyonları yaklaşık 10 yıl önce yayınlanmıştı. O dönemin cep telefonlarına göre tasarlandığı için görsel açıdan ve fiziksel açıdan epey kırpılmış haldeydi. 14 Aralık’ta yayınlanan Definitive Edition versiyonları ise görsel açıdan epey iyi görünüyor. Konsol ve PC kalitesine yakın görsellik sunuyor.

Netflix son günlerde mobil oyun kataloğunu büyük yapımlarla genişletmeye başladı. Netflix aboneleri Football Manager 2024 Mobile, Oxenfree, Spiritfarer, Valiant Hearts: Coming Home, Reigns: Three Kingdoms, The Queen’s Gambit Chess ve Stranger Things 3: TheGame gibi oyunlar başta olmak üzere 80’in üzerinde oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyor. Bu oyunlarda hiçbir reklam ya da uygulama içi satın alma bulunmuyor.

Exit mobile version