artwork

Grup 7’de üst düzey atama gerçekleşti

6 sene önce

0

Stratejik iletişim danışmanlığı ajansı Grup 7‘de üst düzey bir atama gerçekleşti. Ajansın genel müdürlük görevine Duygu Çavdar oturdu. İletişim sektöründe 10 yıllık deneyime sahip Çavdar, ajansın müşteri ilişkileri, iç işleyişi, gelişimi ve performansından sorumlu olacak.

Grup 7 İletişim Danışmanlığı’nda Ocak 2008’de Müşteri İlişkileri ve Proje Yönetmeni olarak göreve başlayan Çavdar, 2010’da Müşteri İlişkileri Grup Direktör Yardımcısı, 2013’te Müşteri İlişkileri Grup Direktörü oldu. 2015 – 2016 yıllarında Boyner Grup şirketlerinden Hopi’nin Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini yürüttü. Bugüne kadar finans, sigorta, telekomünikasyon, teknoloji, gıda, hazır giyim, tekstil, gayrimenkul, ilaç, otomotiv gibi farklı sektörlerden şirketlere iletişim danışmanlığı yapan Çavdar, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu.

Grup 7’nin iletişim danışmanlığı verdiği müşterileri arasında Halkbank, Sabancı Vakfı, Adel Kalemcilik, Adeland, Faber Castell, Graf von Faber-Castell, Nestlé Waters Türkiye, Erikli, Nestlé Pure Life, Nestea, San Pellegrino, Perrier, Aqua Panna, Pera Müzesi, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Colin’s, Eroğlu Holding, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Hayat Kimya, Türkiye Sigorta Birliği, Batı Anadolu Çimento Sanayii, Saray Alüminyum, Greenist, Kastamonu Entegre, E-Güven, Itelligence, RWE ve Vestas yer alıyor.

 

Senin için
Tümünü göster
Sony’ye yeni CEO

Sony Grup Başkanı Yoşida Keniçiro’nun görevinden ayrılacağı açıklandı...

İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...