Grup 7 İletişim, Deutsche Messe’nin iletişim ajansı oldu

Fuarcılık şirketi Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, iletişim danışmanlığı hizmeti için Grup 7 İletişim ile anlaştı.

 

Grup 7 İletişim, Deutsche Messe’ye kurumsal iletişim ve itibar yönetimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi, kriz yönetimi ve iletişimi hizmetlerini verecek. Deutsche Messe tarafından Türkiye’de düzenlenen WIN EURASIA, ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, ISK-SODEX Fuarı, DOMOTEX Turkey ile Automechanika İstanbul fuarlarının iletişimini de Grup 7 İletişim üstlenecek.

Deutsche Messe dünyanın en büyük beş ticaret fuarı şirketi arasında yer alıyor. Küresel düzeyde önde gelen üretim mallarına yönelik ticaret fuarları düzenleyen Deutsche Messe 100’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Grup 7 İletişim’in iletişim danışmanlığı hizmeti verdiği markalar arasında Adel Kalemcilik, Batı Anadolu Grubu, Colin’s, Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), Erikli, Eroğlu Holding, Faber-Castell, Halkbank, Halk GYO, Hayat Kimya, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Kastamonu Entegre, Makine İhracatçıları Birliği (MAİB), Nestlé Pure Life, Nestlé Waters, Pera Müzesi, RWE Turcas, Sabancı Vakfı, Saray Döküm, Skyland İstanbul, Turkuaz Petrol, Türkiye Petrolleri, Türkiye Sigorta Birliği, Vestas yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.