artwork

GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

7 gün önce

0

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri & Yönümüzü Bulmak

GroupM Türkiye ve ajanslarına özel gerçekleşecek etkinlik, DasDas Sahne ve İhtiyaç Haritası iş birliğinde hayata geçirilecek.

Yapımcı ve sunucu Osmantan Erkır‘ın moderatörlüğünde, alanında uzman konuşmacılarla Türkiye’de değişen tüketici ihtiyaçları, bu doğrultuda farklılaşan beklentiler konuşulacak.

Sürdürülebilir yardımın önemi, deprem sonrası psikolojik, sosyolojik ve demografik değişimlerin yaratacağı olası etkiler gündemde olacak.

Programda; Konda Araştırma Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Ağırdır, Ekonomist & Yazar Mahfi Eğilmez, Kantar Insights Türkiye Genel Müdürü Hande Beceren, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat ve İhtiyaç Haritası Kurucusu Mert Fırat gibi alanında uzman konuşmalar yer alacak.

DasDas sahnenin ev sahipliğiyle etkinlik, GroupM Türkiye CEO’su Bülent Yar‘ın açılış konuşmasının ardından, GroupM Türkiye Data Analytics & Services ekibinin tüketici içgörüleri üzerinden hazırladığı “Deprem Değerlendirme Raporu” çıktıları ile devam edecek.

Etkinliğin programına detaylı olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

*Etkinlikte katılımcılar adına depremden etkilenen gençlerimizin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak ve destek olmak için eğitim bursu sağlanacaktır.

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...