Site icon Campaign Türkiye

GroupM APAC’de Twitch ile iş birliği yapıyor

GroupM, Asya-Pasifik’teki müşterilerine, canlı yayın hizmeti Twitch ile ortak olan ilk ajans ağı olduğunu belirterek kitle analizlerine, envanterine ve reklam çözümlerine erişim sunacak.

Bu ortaklık ile GroupM, markalara APAC genelinde oyun kitlelerine ulaşmasına yardımcı olacak bilgiler ve araçlar sağlayacak, Twitch ise reklam platformuna artan ilgiden faydalanacak. Ortaklığa dahil olan GroupM; Alpha, Beta ve Early Access oyunlarını yayınlayan Twitch izleyicileri hakkındaki bilgilere erişebilecek. Ayrıca iki işletme de FMCG reklamverenlerinin APAC genelinde oyun kitlelerini hedeflemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bu yıl piyasaya sürülecek bir başucu kitabını birlikte yazacak.

GroupM APAC Yatırım Direktörü John Miskelly: “GroupM’de oyun uzmanlığımızı geliştirmeye odaklandık. Asya-Pasifik özellikle oyun toplulukları olmak üzere hayat dolu topluluklardan oluşuyor ve Twitch, günümüzün en çok aranan izleyicilerini yetiştiren lider hizmet olmaya devam ediyor. Twitch ile iş birliği içinde olmaktan heyecan duyuyoruz ve müşterilerimiz için Twitch’in benzersiz kitle içgörülerine dayalı olacak şekilde daha zekice oyun kararları vermeye kararlıyız.” dedi.

Twitch Ajans Geliştirme Başkanı Sunil Yadav şöyle ekledi: “Twitch önemli etki yaratan kurumlarla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyor ve GroupM’in markalar için yüksek kaliteli etkileşime keskin bir şekilde odaklanması, bizim için ideal ortaklığı oluşturuyor. Twitch’in, markaların tüketicilerle daha yakın ilişkiler kurmasına ve ortak canlı deneyimler oluşturmasına yardımcı olacak benzersiz reklamcılık çözümleriyle, GroupM’in içgörülerimizle güçlü tüketici deneyimleri sunabileceğinden eminiz.”

Exit mobile version