Groupama’dan yeni kampanya: Kafana Takma

Groupama, Türkiye’de marka algısı ve bilinirliğini arttırmak amacıyla “Kafana Takma Sigortan Groupama” ile yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Kaza, hasar gibi durumlar sigorta işinin doğasında var ve sigorta hep bu nedenle negatif düşünceleri akılımıza getiriyor. Buradan yola çıkan Groupama “Kafana Takma Sigortan Groupama” reklam kampanyasını, reklam ajansı Müstesna Yaratıcı İş Fikirleri ile yürüterek başına kötü bir şey gelen tüketiciye adeta bir dost gibi ‘kafana takma’ diyerek samimi ve akılda kalıcı bir mesaj veriyor.

Yeni reklam kampanyaları ile Groupama’nın, Türkiye’deki marka algısını daha da arttırmayı hedeflediklerini belirten Groupama Genel Müdürü Ramazan Ülger; “Güvenilir ve müşteri odaklı bir sigorta şirketi olarak, sigorta sektörünün gelişiminde öncü konumda yer alıyoruz. “Kafana Takma Sigortan Groupama” reklam kampanyamızla mevcut ve potansiyel müşterilerimize ulaşarak sigortacılık anlayışı çerçevesinde, müşterilerimizi koruyan atılımları sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Groupama, Ekim ayında başlattığı reklam kampanyası “Kafana Takma Sigortan Groupama” ile radyo kanallarında, billboard’larda ve sosyal medyada da yer alan yeni reklam kampanyasıyla milyonlara ulaşıyor. Ulusal radyolarda Mart 2015’e kadar yayınlanacak olan “Kafana Takma Sigortan Groupama” jıngle’ı ayda ortalama 250 frekans yayımlanacak. Radyonun yanı sıra cadde reklamları, dijital ve sosyal medya gibi bir çok alanda, yeni reklam kampanyasını müşterilerine ve iş ortaklarına duyurmayı hedefliyor.

Künye:

Reklamveren: Groupama Sigorta A.Ş.
Reklamveren Temsilcisi: Frederique Guegan Tayar, Pınar Değirmencioğlu
Reklam Ajansı: MÜSTESNA
Yaratıcı Yönetmen: Zeynel Özer
Müşteri İlişkileri Direktörü: Onur Baki
Sanat Yönetmeni: Uğurcan Koçhan
Metin Yazarı: Görkem Sucu
Müşteri İlişkileri: Burcu Gürel
Jingle: Ete Kurttekin
Sosyal Medya Ajansı: Magnacarta
Dijital Medya Ajansı: UNC Digital
Yapım Şirketi: VSG Production
Kullanılan Mecralar: Radyo, Sosyal Medya

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.