artwork

Grey ve 41?29! birleşti, 4129Grey oldu

8 sene önce

0

Grey EMEA bugün yaptığı bir açıklama ile dijital ajans 41?29! ile Grey İstanbul‘un birleşerek 4129Grey adında yeni bir entegre dijital ajans oluşturacaklarını duyurdu. Bugünden itibaren Alemşah Öztürk 4129Grey’in CEO’su pozisyonuna gelecek. Güray Mert ajansın genel müdürü olarak görev alacak ve Öztürk, Grey EMEA CEO’su ve başkanı David Patton‘a doğrudan bağlı olacak.

Grey İstanbul CEO’su Alper Üner 2015 sonuna kadar 4129Grey’in icradan sorumlu olmayan Başkanı olacak. Üner ayrıca, WPP bünyesindeki Geometry ve Hogarth‘ın CEO’su olmaya devam edecek. Yapılan açıklamada 4129Grey’in Grey Group’un desteğini alarak 150‘yi aşkın entegre iletişim ekibiyle iletişim ve dijital sunmayı hedeflediği kaydedildi. Grey EMEA CEO’su ve Başkanı David Patton, “Grey İstanbul ve 41?29! bir araya gelerek dinamik bir ajans yapısı oluşturdu. Bu sayede dijital, kreatif ve strateji platformlarında bütün yetenek ve deneyimi bir araya getirebilecek bir sistem yaratıldı. Bu yeni ajans modeliyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebileceğimizi düşünüyoruz” ifadesini kullandı.

Alper Üner ise, “Son 14 yılda Grey İstanbul ile birlikte birçok alanda öncü olduk. Ajans her zaman gruba ve Türkiye’ye getirdiği ödüllerle en yaratıcı ajanslardan biri olarak akıllarda kalacak.  Ajansa yeni bir yönetim ekibi oluşturmaktan dolayı çok gururluyum. 4129Grey’in Türkiye reklamcılığına yeni bir standart getirmesini bekliyorum. Yeni yönetim ekibine destek olmayı hevesle bekliyorum” açıklamasını yaptı.

Alemşah Öztürk ise, “Türkiye’deki en modern ve yaratıcı iletişim ajansı olma hedefimizi tutturmak istiyoruz. Güçlü dijital ve reklamcılık yeteneklerimizi aynı çatı altında tutmak bize güç kazandıracak. Bu entegre yapı sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zamankinden daha iyi yanıt verebileceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...

GAME+ ve Samsung Türkiye’den ‘Premium’ oyun kampanyası

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye iş...