artwork

Göster bana sen kimsin?

10 sene önce

0

Kimsin sen? Size bu soru sorulsa ve soruya kendinizi betimlediğiniz bir posterle cevap vermeniz  istense ortaya nasıl bir sonuç çıkardı? İngiltere’de Arts University Bournemouth gençlere bu soruyu ikinci kez düzenlenen “Who are you?” isimli yarışmayla sordu. Yarışmanın keşfettiği geleceğin parlak yetenekleri Londra’da Tottenham Court Road yolundaki yaratıcı billboard’larda sergileniyor.

Reklam ajansları Mother, Karmarama ve tasarım ajansı Bond and Coyne Associates desteğiyle hazırlanan yarışma 14-19 yaş aralığındaki gençlere kim olduklarını bir posterle ifade etme şansı sunuyor.

Ünlü fotoğrafçı Rankin ve genç sanatçı Stuart Semple’ın da aralarında bulunduğu jüri bu genç yaratıcıları daha da hevesle çalışmaya teşvik etti. Kazanan 20 poster devasa büyüklükte olan, JCDecaux’nün sağladığı dijital billboard’larda sergileniyor. Yarışma genç yeteneklere gelecekte yaratıcı endüstrilerde çalışmanın nasıl bir tecrübe olacağı konusunda içgörü sağlıyor ve onlara bu alanda kariyer yapmaları için ilham veriyor. İşte o genç yetenekler ve kendilerini tanımladıkları yaratıcı posterler:

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...