Gorbon yaratıcı ruh katan seramiklerle mekanlara kişilik kazandırıyor

Gorbon yaratıcı ruh katan seramiklerle mekanlara kişilik kazandırıyor. Misk İstanbul, Bee Eat Play Love, Hub ve Mürver gibi pek çok mekanda özgün çalışmalar ortaya koyan marka, hayata geçirdiği projelerde mekânsal detayları Gorbon ruhu ile harmanlıyor.

Gorbon yaratıcı ruh katan seramiklerle mekanlara kişilik kazandırıyor
Mürver

Güzel görünmesi adına bir çiçeği bir şeylerin içine sıkıştırmayı reddeden bir anlayışla kurulan Misk, özgün hikayesini yaprak desenli Gorbon seramikleri ile yansıtmayı tercih ediyor. Cafe ve atölye konsepti ile 7’den 70’e geniş bir yaş grubuna hitap eden Bee Eat Play Love, bal arısı desenli Gorbon seramikleri ile mekana farklı ve eğlenceli bir yorum getiriyor. Sağlıklı yiyecekler ve iyi kahve mottosu ile hizmet sunan Hub, Gorbon’un zümrüt yeşili seramikleri ile sağlıklı yaşam mesajı verirken, öte yandan dizayn konusunda da iddiasını ortaya koyuyor. Yaratıcı, çağdaş ve rahat bir mekan olarak yaratılan Mürver’in tasarımında; ahşap, mermer, kara saç gibi malzemelerin yanı sıra Gorbon seramikleri ile oluşturulan odun ateşi ocağı yer alıyor. Gorbon ile tasarlanan ve mavi rengin hakim olduğu odun ateşi ocağı, mekana çağdaş ve yaratıcı bir ruh katıyor.

Misk

1957 yılından günümüze özel renk ve dokularda seramik üreterek mekânları kişilik kazandıran Gorbon, birbirinden özel renklerde tasarlanan çeşitli desenlerdeki geniş ürün yelpazesini seramik severlerin beğenisine sunuyor. Gorbon ile hayat bulan yapılar arasında Atatürk Kültür Merkezi, İstanbul Çırağan Sarayı Kempinski, İzmir Büyük Efes Oteli, Çeşme Sheraton Oteli, Mekke Kapısı seramikleri (Suudi Arabistan), Ruya Lokantası, Al Fattan Crystal Towers Rixos (Dubai), Datadarbar Camii (Lahor, Pakistan), Bağdat Parlamento Binası (Irak), Sultan Said Bin Taymur Sarayı (Umman) ve Babaji Restoran (Londra, Birleşik Krallık) bulunuyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.