artwork

Google’ın Search Inside Yourself (SIY) programı ilk kez İstanbul’da

6 yıl önce

0

Google’ın Search Inside Yourself (SIY) programı ilk kez İstanbul'daGoogle’ın birçok çalışanına uyguladığı “Derin Farkındalık & Duygusal Zeka” programı Search Inside Yourself (SIY) ilk kez, 23-24 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor.

SIY, iş yaşamında her seviyedeki liderin; zihinlerinin berraklığını daim kılmaları, sezgisel zekalarını geliştirmeleri, kendi iç duygu dengelerini korumaları, en etkin performansla çalışabilmeleri, güvene dayalı iş birlikleri yaratabilmeleri için hazırlanmış bir eğitim. Şimdi genel katılıma açık olarak bütün dünyada hızla yayılıyor.

Yöneticilerin şirketlerinin başarılarını sürdürülebilir kılmaları için geleceğin liderlerinin belirlenmesi, yeteneklerin saptanması, gelişimlerinin desteklenmesi ve insan yönetimi gibi maddeler ilk sıralarda yer alıyor.

Lider ve yöneticilerde aranan özellikler değişim göstererek zenginleşti. Çoklu ihtiyaçları çözebilen, çevik tepki verebilen, esnek, teknoloji bilgisi yüksek profesyoneller, sezgilerini doğru kullanan, yenilikçi çözümlerle gelen, çok sesliliği yöneten, her zaman bir adım önde ve daha güçlü yönetici adayları olarak nitelendiriliyor.

John-Kabatz Zinn (Stanford Üniversitesi, Profesör), Daniel Goleman (Neuroscientist Uzmanı) ve Chade-Meng Tan (Google’da Mühendis) tarafından hazırlanan ve Google’ın birçok çalışanına uyguladığı bu program dünya çapında çok fazla ilgi görüyor. Şimdiden 25’ten fazla merkezde liderlerle buluşuyor.

Motiva Uluslararası Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’nin Türkiye’ye getirdiği program, 23-24 Mart tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. SIY eğitimini Search Inside Yourself programının kıdemli beş eğitmeninden biri Dr. Laura Dellizona ve Search Inside Yourself programının eğitmeni ve İrlanda temsilcisi Deiric McCann eğitim verecek.