Google, 2020’nin en iyi tasarımlarını derledi

Google Design ekibi, geçen bu zorlu yıl üzerine kafa yordu ve şirketin işlerinin, koronavirüs yüzünden uzaktan yapılmış da olsa, 2020’de oldukça verimli geçtiğini keşfederek en iyi tasarımları derledi.

O zamandan beri, artan insan taleplerini karşılamak için hızlandırılan tasarım çabalarını onurlandırmak için Tasarımın En İyisi 2020 listesi oluşturdu. 

https://design.google/library/google-design-2020

Herkesin birden bire karantinaya girmesiyle Google, dünyayı herkese yakınlaştırmaya yardımcı olan insanlara minnettarlığını gösterdi. Çevrimiçi ders alabilmenin yanı sıra, insanlar artık Google Arts & Culture uygulamasıyla çevrimiçi hale getirilen çok sayıda müze gibi seyahat simgelerini evlerinde ziyaret edebilirler.

Google Design ayrıca, evde yaşamı çok daha kolay hale getiren, Google Workspace’in yanında  Gmail, Google Drive, Takvim, Meet, E-Tablolar ve daha fazlasının akıcı entegrasyonunu sağlayan üretkenlik araçlarına teşekkür etti.

Gelişen tüm bu teknoloji yalnızca Google ekibine özel değil. Sizin de şahit olduğunuz gibi, dünyanın her yerindeki şirketler, uzak yaşam için hayatı daha yönetilebilir ve üretken hale getirme üzerine kafa yoruyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.