artwork

GoodWorks’e yeni transfer

8 sene önce

1

GoodWorksM. İrem Afşin’i ekibine kattı. Afşin, ajans bünyesinde 1 Temmuz 2015 itibarıyla Markalardan Sorumlu Müşteri Direktörü olarak göreve başladı.

Sankt Georg Avusturya Lisesi ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan M. İrem Afşin, iletişim sektöründeki kariyerine 1995 yılında Euro RSCG Klan reklam ajansında başladı. Daha sonra Strateji Halkla İlişkiler’de iletişim danışmanlığı görevine geçen Afşin, 18 yıldır farklı ajanslarda müşteri ilişkileri birimlerinde kariyerini sürdürüyor. Pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim, etkinlik yönetimi ve geleneksel medya iletişimin yanı sıra, sosyal mecra iletişiminde de tecrübe edinen Afşin, teknolojiden otomotive, modadan hızlı tüketim sektörüne, gayrimenkulden turizme birçok farklı sektörden ulusal ve uluslararası markalara iletişim danışmanı olarak hizmet verdi.

M. İrem Afşin, son on yıldır iletişim kariyerinin yanı sıra; otizm, ayrımcılık, kadın cinayetleri, çocuk ve doğayla ilgili sivil toplum aktivistliğini, Otizm Dostları Derneği Başkanı, Otizm Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Yürütme Kurulu Üyesi görevleriyle sürdürüyor.

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...