artwork

GoodWorks İletişim Danışmanlığı kapılarını açtı

9 sene önce

0

GoodWorks İletişim Danışmanlığı, Ergun Gümrah başkanlığında kapılarını açtı. Sektörde 15 yıllık deneyime sahip ekibiyle GoodWorks, stratejik iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, “İletişimde disiplinler arasında sınırlar her geçen gün birbirine yaklaşırken, iletişim danışmanlarının markalara stratejik ve yaratıcı çözümler sunma becerisinin önemi artıyor. GoodWorks olarak biz, iletişimde bugünü yönetirken yarını görmenin gerekliliğine inanıyoruz. Hayatın ve iletişimin hızını yakalayacak dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Geçmiş dönemlerden gelen tecrübemiz ve uzun süreli müşteri ilişkilerimizle sektörün başarılı ajansları arasında yer alacağız” dedi.

 GoodWorks’un portföyünde Türkiye’nin sağlıkta referans kurumlarından Anadolu Sağlık Merkezi, Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden LR Health & BeautySodexo Avantaj ve Ödüllendirme HizmetleriSodexo Entegre Hizmet Yönetimi, HAZAR Group ve GİZ Real Estate bulunuyor.