“Gönülden Ödüller” sahiplerini bulacak

Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından 2007’den beri düzenlenen “Kurumsal Gönüllülük Ödülleri: Gönülden Ödüller 2015” yılı için başvurular başladı. Bu yıl 8’incisi düzenlenecek Gönülden Ödüller’de şirket çalışanlarının geliştirip uyguladıkları “Gönüllülük Program ve Projeleri” ödüllendirilecek. Başvurular 28 Aralık Pazartesi gününe kadar ÖSGD merkezine yapılabilecek.

Bugüne kadar finans, enerji, telekomünikasyon, ilaç, perakende, otomotiv, gıda gibi Türkiye’nin önemli sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlar, imza attıkları gönüllülük projeleriyle çeşitli kategorilerde ödül sahibi oldular.

Seçici Kurul’un yapacağı değerlendirmeler sonucunda ödüle değer bulunan proje ve programlar Ocak 2016’da yapılacak ödül töreninde sahiplerini bulacak.

ÖSGD, bugüne kadar 70 üye şirketin 6 bin’den fazla aktif gönüllüsüyle birlikte projeleri hayata geçirdi.
Gönülden Ödüller 2015 ödül kategorileri şöyle:

En Başarılı Gönüllülük Programı Ödülü:

Gönüllülük Programı’nı kurumsal bir şekilde ve etkin olarak yürüten ve kurum çalışanlarında gönüllülüğü yaygınlaştırmada başarılı olan şirketin ödüllendirilmesi.

En Başarılı Gönüllülük Projesi Ödülü:

Toplumun bir ihtiyacını karşılamada başarılı olan ve/veya ilgili konuda önemli derecede katma değer ve pozitif etki yaratan Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.

En Yaratıcı Gönüllülük Projesi Ödülü:

Bir toplumsal ihtiyacı belirleyerek buna yaratıcı ve kalıcı çözüm geliştiren Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.