“Gönül Örgüsü” sosyal sorumluluk kampanyası başladı

Hürriyet Kelebek, Nako işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni sosyal sorumluluk projesi “Gönül Örgüsü” ile ihtiyacı olan tüm çocuklara el emeği ile yardım eli uzatıyor. 28 Şubat’ta başlayıp 15 Mart’a kadar devam edecek projenin destekçisi ünlü isimler, Hürriyet Kelebek okurlarını örgü örmeye davet ediyor.

‘Ben de varım!’ sloganıyla harekete geçen projeye destek veren isimler arasında: Nil Karaibrahimgil, Gülben Ergen, Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Hande Yener, Cansu Tosun, Wilma Elles, Zara, Sarp Leventoğlu, Demet Akbağ, Tolgahan Sayışman, Keremcem, Engin Hepileri, Beyza Şekerci, Ali Sunal ve Birce Akalay yer alıyor.

Buna göre okurlar ördükleri örgüleri, 15 Mart tarihine kadar Kızılay ve D&R mağazalarına bırakacaklar. Bu merkezlerde toplanan örgüler, Kızılay tarafından ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşacak. Proje, ‘Ben de varım’ diyen, gönülden kopan örgülerle çocuklara sıcak bir mutluluk dağıtmak isteyen herkese açık. Ayrıca ilmek ilmek örülen kıyafetler, hurriyetkelebek instagram hesabından da paylaşılıyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler; 168 numarasından Kızılay Çağrı Merkezi’ne ulaşabiliyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.