Golin ile Rekta iş birliği yaparak İstanbul ofisini açtı

İletişim ajansı Golin, İstanbul ofisinin açılışını duyurdu. İletişim danışmanlığı ajanslarından Rekta ile işbirliğini resmileştiren Golin İstanbul ofisi ile Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Kaan Berkan Genel Müdür sıfatıyla ofisin liderliğini yapmaya devam edecek.

Rekta İletişim Danışmanlığı ile son dört yıldır karşılıklı olarak verimli bir iş birliği yaptıklarının altını çizen Golin CEO’su Fred Cook “Bölgenin yükselen değeri olan İstanbul’da bir ofisimizin olması Golin’in çok uluslu müşterilerine sunduğu hizmetin gelişerek devam etmesi anlamına geliyor.” dedi.

Kaan Berkan Golin’in Global Yönetim Takımı’nda da yer alacak ve EMEA Başkanı Matt Neale’a bağlı olarak çalışacak. “Müşterilerimizin; İstanbul ofisimizin yerel yönetimi ve mülkiyeti ile Golin’in global fikri mülkiyetleri ve yenilikçi g4 modelinden oluşan güçlü karmadan fayda sağlayacaklarına inanıyoruz” dedi.

Kaan Berkan ise; “Sektörde 20 yılı geride bırakan Rekta ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından birisi oldu. Bundan sonra ise pazarda Golin İstanbul olarak yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Golin’in The Bridge gibi tüm araçlarına ve uluslararası know how’ına hakim olan, onları yerel deneyimimizle sentezleyen bir yapı oluşturuyoruz ve bu sayede müşterilerimiz için anlık fırsatlar yaratarak rekabette bir adım önde olmalarını sağlayacağız.” dedi.

Golin; 22 Nisan 2015’teki Golin Moskova ofisinin açılışının ardından bir hafta içerisinde ikinci ofis açılışını gerçekleştirmiş oldu.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.