Site icon Campaign Türkiye

Gökhan Öğretmen’e büyük sürpriz

Geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf, sosyal medyada pek çok kez paylaşıldı, konuşuldu, haberlere konu oldu. O fotoğrafın ve hikayenin kahramanı bir öğretmendi. Gökhan Öğretmen, okula ağlayarak gelen küçük bir öğrencinin gözyaşlarına dayanamamış ve onu güldürmek için elinden geleni yapmıştı. Ve o fotoğrafı şu sözlerle paylaşmıştı; “Okula ağlayarak gelebilirsin çocuk. Ama ben seni ağlayarak göndermem çocuk, bunu iyi bil emi! Öğretmen ismini almak kolaydır ama öğretmen olmak çok zordur.”

Türk Telekom Grubu ve Voden de öğrencisinin yüzünü güldürmek için çalışan Gökhan Öğretmen’in yüzünü güldürmek; onun nezdinde tüm öğretmenlerimize teşekkür etmek ve Öğretmenler Günü’nü kutlamak üzere Van Erciş’e doğru yola çıktı. Türk Telekom grubu çalışanlarının Gökhan Öğretmen’e teşekkürlerini iletmek ve hikayesini tüm Türkiye’ye anlatmak üzere çıktığı yolda Ceyhun Yılmaz da ekibe eşlik etti.

Gökhan öğretmen, paylaştığı bu fotoğrafla mesleğine ve öğrencilerine verdiği değeri göstermişti.

Van Erciş Ortayayla köyünün ilköğretim okulunda, Gökhan Öğretmen’i dersteyken yakalayan ekip, Gökhan Öğretmen ve pırıl pırıl öğrencileriyle, Van’ın soğuğunda sımsıcak bir gün geçirdi ve tüm yaşananları sıcak, samimi ve umut dolu bir filmde bir araya getirdi.

Sürpriz, yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çokça beğenildi, paylaşılmaya başlandı ve pozitif yorumlar aldı. Ekibin mesajı ise şu şekilde oldu: “Gökhan Öğretmen’in ve onun gibi geleceğimizi aydınlatmak için çalışan tüm öğretmenlerimizin yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.”

Künye:

Reklamveren Türk Telekom

Reklamveren Yetkilileri Esad Sivri, Emir İşeri, Ezgi Yilmaz

Reklam Ajansı Voden

Kreatif Direktör Erdem Ateş

Marka Direktörü Ezgi Geylan

Ajans Prodüktörü Mert Bilen

Art Direktör Demirhan Göktürk

Kreatif Stratejist Burak Durmaz

Metin Yazarı Nil Merdan

Proje Yöneticisi Onur Erturul

Yönetmen Emre Başaran

Yapım Şirketi Hacıyatmaz Film

Mecra Online

 

Exit mobile version