Godiva ilhamı kurucusundan alıyor

Godiva ‘Wonder Awaits’ / ‘Harikalar Dünyası’ isimli dijital reklam kampanyasında ilhamı, kurucusu Pierre Draps‘ın çikolata merakı ve eşine olan aşkının izlerini taşıyan hikayesinden alıyor.

McCann Londra imzası taşıyan kampanya dahilindeki üç reklam da mucizeyi anımsatıyor; her birinde farklı çikolatalar tadan kadın, kendini ‘Harikalar Dünyası’nda buluyor. Kadın çikolatanın tadını çıkarırken Pierre’i temsil eden erkek ile aralarındaki ilişki güçleniyor.

Yaşamını çikolata sanatına ve eşine adayan Belçikalı genç Pierre’in, çikolatayı her şeyden çok seven eşini mutlu etmek için yapmayı öğrendiği trüf çikolataların dünya çapında üne kavuşma hikayesinden yola çıkan kampanya, çikolatadan vazgeçemeyenleri ve farklı lezzetler keşfetmeyi sevenleri odağına alıyor.

Godiva Pazarlama ve İnovasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi John Galloway kampanya ile ilgili olarak şunları dile getirdi: “Yeni Harikalar Dünyası kampanyası, Godiva’nın dönüşümünü heyecan verici  yeni kreatif bir konseptle çikolataya ve aşka vurgu yaparak anlatıyor. Bu kampanya tüm lezzet tutkunlarına ulaşmak için tasarlandı. İnsanların etraflarındaki harika şeyleri keşfetmelerini ve farkına varmalarını sağlamak amacıyla ortaya koyduğumuz bu çalışmayı müşterilerimizle paylaşmaktan ve onlara Godiva deneyimini yaşatmaktan heyecan duyuyoruz.”

Godiva Chocolatier CEO’su Annie Young-Scrivner ise: Godiva olarak beş kat büyüme hedefimiz doğrultusunda bizim için çok önemli bir dönüm noktası olan Harikalar Dünyası kampanyasını resmi olarak paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni kampanyamız tüketicimizin günlük yaşamının bir parçası olmak için bir dönüşüm içerisine giren ikonik markamızın benimsediği birçok yöntemden biri. İnsanların kendilerini sadece özel günlerde değil, her gün Godiva ile şımartması için yeni fikirler, ürünler ve tecrübeler keşfetmeye odaklandık. Godiva katlanarak büyüyor ve biz müşterilerimize mağazalarımız, kafelerimiz, online kanallarımız ya da alışveriş noktalarımız ile temas ederek onlara harikalarla dolu, lezzetli bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.’’


Künye

Reklamveren: Godiva

Ajans: McCann Londra

Görsel Yönetmen: Vicky Lawton

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.