GoDaddy yeni reklam filmini yayınladı

GoDaddy İngiltere’nin girişimci ruhunu kutlayan bir kampanya başlattı. VCCP tarafından oluşturulan ve komedyen Javone Prince tarafından anlatılan reklam, bir alan adı almak, bir web sitesi oluşturmak ve kahve severler için çevrimiçi bir takip yapmak için GoDaddy’yi kullanan bir kafe, bisiklet dükkanı ve bar olan Look Mum No Hands! bisiklet fanatikleri barındırıyor.

Simon Allen’ın yönettiği reklam filmi, Pensacola tarafından Kanada Londra’sında Patrick Silla tarafından yazılmıştır. Kampanyanın medya ajansı “Wavemaker”.

GoDaddy marka EMEA marka pazarlama direktörü James Eadie: “GoDaddy’nin kendini İngiltere müşterilerine sergilemesi için bu yılki kampanyayı kullanmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi ve ekledi: “Kampanyanın binlerce hevesli İngiliz girişimciye ulaşmasını ve tam potansiyellerini ortaya çıkarmaları için onlara ilham vermesini umuyoruz. Gerçek hayattaki işletme sahiplerini kullanarak girişimciyi destekleme ve küçük işletme büyümesini destekleme mesajını yaymak istiyoruz.”

GoDaddy, TV ve tv dışı etkinliklerle yıl boyunca bir dizi başarılı İngiliz işletmesinde sergileyecek. VCCP genel müdür yardımcısı Ross Neil kampanya hakkında şunları söyledi: “Javone Prince’i anlatıcı olarak eşleştirmek, Pensacola prodüksiyon ekibinin yönetmenlik becerileriyle birlikte gerçek bir yaratıcılığa yol açtı. Bu reklamlarda söylenecek çok şey var.

GoDaddy, reklamlarını bağımsız işletmelerin profilini oluşturmak için kullanan bir dizi önemli markanın en yenisidir.

Bu arada Visa, İngiltere’nin yerel esnafının Noel’ini kutlamak için son iki Noel kampanyasını kullanmıştı. Geçen yıl, marka ITV’de Edinburgh butiği Bon Tot’e bir primetime hediye etti, bu da Visa’nın kendi şenlikli noktasının taklit versiyonunu oluşturmak için bir mazeret kazandı ve Queen şarkısı Somebody To Love’ın bir yorumunu yaptı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.