artwork

Global PR Trends Zirvesi, Şubat’ta başlıyor

9 sene önce

0

2011 yılından bu yana birçok farklı ülkede gerçekleştirilen Global PR Trends Zirvesi, bu yıl Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile düzenlenecek. Dünyada 15, Türkiye’de de 2. kez gerçekleştirilecek zirve 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de gerçekleştirilecek.

İletişim dünyasındaki global trendlerin tartışılacağı Global PR Trends Zirvesi’nde itibar yönetiminden inovasyona kadar sektör gündemine yön veren konular masaya yatırılacak; interaktif toplantılar, sektörün nabzını tutacak.

Global PR Trends Zirvesi’nde Linkedin’den Roche’a, HSBC’den General Electric’e, Lenovo’dan BBC’ye dünyanın en önemli markalarının iletişim profesyonellerinin katılacağı oturumlarda iletişim dünyasının duayenleri, izleyenlere yeni ufuklar açacak. PR trendlerinin örneklerle tartışılacağı zirvede, hem markaların hem de ajansların iletişim uzmanları iş alanlarına dair yeni bir bakış açısı kazanma imkanı yakalayacak.

Global PR Trends Zirvesi, Üsküp, Prag ve Bakü’de ofisleri olan dünyanın en yenilikçi etkinlik ajanslarından The P World tarafından organize ediliyor. Excel İletişim Yönetimi ise zirvenin tek resmi iş ortağı olarak zirvede yer alıyor.

Global PR Trendleri Zirvesi katılım ve kayıt koşulları hakkında bilgi için http://www.thepworld.com/pevents/event/87/global-pr-trends-summit-2 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...